Aktualizacja oferty w seo sklepie – mniej grup, a więcej ręcznie pozyskiwanych linków

W ostatnim czasie zaszło sporo zmian w SEO do których my także musimy się dostosowywać, dlatego zaaktualizowaliśmy naszą ofertę o nowe usługi. Musieliśmy zrezygnować z paru grup katalogów, których administratorzy nie podmienili domen na nowe po otrzymanych banach, lub też przestali dbać o swoje grupy. Postanowiliśmy więc zaoferować nowe, być może skuteczniejsze sposoby pozyskiwania linków.

Co nowego w naszej ofercie?

1. Mocne katalogi – ręczne katalogowanie do 50 bardzo mocnych katalogów. Jest to lista specjalnie przez nas wyselekcjonowanych katalogów. Co ważne wpisy dodawane są w 48h, po czym pozostaje tylko czekać na moderację. Raport z bezpośrednimi linkami dostarczamy średnio 4-6 dni od złożenia zamówienia.

2. Katalogowanie firmowe – pakiet linków skierowany dla zarejestrowanych działalności gospodarczych, posiadających NIP oraz REGON. Bardzo dobry i skuteczny sposób na pozyskanie sprawdzonych linków.

3. Pakiet startowy dla firm – nasz pierwszy pakiet składający się z takich usług jak mocne katalogi, katalogowanie firmowe oraz serwisy ogłoszeniowe. Miks linków na początek. Każdej nowej firmie polecamy sprawdzenie tego pakietu i przekonanie się o skuteczności.

4. Linki z ogłoszeń – o tym pakiecie nie muszę dużo mówić, wielu klientów korzysta i jest bardzo zadowolonych. Pozyskaj nawet do 125 linków z serwisów ogłoszeniowych.

5. Linki z profili – oferujemy pozyskanie linków z mocnych profili wraz z podlinkowaniem. Co ważne, wszystkie profile są dostępne dla robotów i użytkowników – nie jest wymagane logowanie się do serwisów, by profil był dostępny.

6. Linki z forów internetowych – potrzebujesz linków z sygnaturek z forów tematycznych? U nas znajdziesz taki pakiet linków.

7. Linki z sieci społecznościowych – link z profili na Facebooku, Google Plus, czy też Twitterze – tak i to w cenie 35.99zł.

 

Oprócz tego dodaliśmy do oferty katalogowanie w grupach katalogów takich jak:

1. Katalogowanie grupa Jarmi – jedna z najmocniejszych grup katalogów obok grupy Alg, w atrakcyjnej cenie

2. Katalogowanie grupa Alg – zyskaj mocne i sprawdzone linki z mocnych katalogów.

3. Katalogowanie grupa Seo24 – trochę mniej znana i mniej popularna, ale również skuteczna grupa co powyższe.

4. Katalogowanie grupa SMSkat – grupa Neonexa, tym razem tylko 50 katalogów, ale mocnych i moderowanych.

5. Katalogowanie grupa Ersim – w porównaniu do reszty grupa oparta na innym skrypcie katalogu – Ersim. Grupa moderowana z katalogami z wysokim PR.

 

Oczywiście nie zapomnieliśmy także o osobach, które wolą same dodawać swoje strony i oferujemy również multikody:

1. Multikod Mocne Katalogi – multikod do 15 bardzo mocnych katalogów z PR>2!

2. Multikod grupa Jarmi

3. Multikod grupa ALG

4. Multikod grupa Seo24

5. Multikod grupa SMSkat

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

0 Komentarzy

Dodaj komentarz