Jak pokonać wilkołaka?

Nie znacie odpowiedzi na zadane w tytule pytanie? Już odpowiadam: “Bronią wykonaną ze srebra, np. srebrną kulą, mieczem lub laską“. Naprawdę tego nie wiedzieliście? Może coś prostszego – jak unikać zombie? Na to pytanie też znamy odpowiedź – “Nie dołączać do trupy tanecznej prowadzonej przez mężczyznę w czerwonym stroju; trzymać się z daleka od cmentarzy”. Chcecie poszerzyć swoją wiedzę na temat duchów, wilkołaków, zombie i innych strasznych potworów, radzimy skorzystać z wyszukiwarki Google i wpisać takie frazy jak:

 • szkielet
 • wilkołak
 • zombie
 • wiedźma
 • duch
 • ponury żniwiarz

 

Google wciąż rozszerza swoją funkcjonalność, tym razem z okazji Halloween w dość zabawny sposób z przymrużeniem oka. Może Wy znacie jakieś ciekawe dodatkowe hasła pod jakimi ukrywają się podobne ciekawostki?

5 komentarzy
 1. Michał 31 października 2013 at 10:38

  wampir

 2. Bielack 31 października 2013 at 11:36

  Jest i Wiedźmin 😉

 3. Wojtek 31 października 2013 at 11:54

  Zombi – “Jak go uniknąć: Nie dołączać do trupy tanecznej prowadzonej przez mężczyznę w czerwonym stroju”

  hehe, świetne 🙂

 4. lotnik 31 października 2013 at 15:13

  ponury żniwiarz i zombie mnie rozwaliły 😀 po chwili szukania znalazłem jeszcze smoka 🙂

 5. […] Time4seo podpowiedziało mi dzisiaj gdzie szukać praktycznych wskazówek dotyczących przetrwania; Otóż Googlersi, jak zwykle, przygotowali wyśmienity kąsek z okazji dzisiejszego święta: wpisując w okienko Google zapytania typu zombie, wiedźma, szkielet, wilkołak czy duchy otrzymamy informacje, dzięki którym przetrwamy nie tylko święto zmarłych. Polecam zerknąć samemu co przygotowali Googlersi; Pomysł na łamanie szkieletu kołem bardzo przypadł mi do gustu ;-P […]

Dodaj komentarz