Wpisy w kategorii: Katalogi

Duży upadek wielu grup katalogów

W ostatnim czasie postanowiliśmy zrobić porządek z naszą listą grup katalogów, które oferują zakup multikodów, jak się spodziewaliśmy wiele grup przestało działać. Jednak jak podsumowaliśmy całą listę doznaliśmy szoku, z 65 grup zostało 27, w tym głównie te małe grupki katalogów. Z łącznej ilości 5744 katalogów zrobiło się  1871 działających katalog! Wśród grup, które przestały działać są takie grupy jak:

Lista grup katalogów, które przestały istnieć w ciągu ostatnich 3 miesięcy

Na prośbę naszych czytelników postanowiliśmy zaprezentować listę grup katalogów, które przestały istnieć w ostatnim czasie i takich, które obecnie mają zbanowane katalogi. Większość grup przestała działać na skutek wcześniejszych kar (filtrów) jakie Google nałożyło na katalogi, a właścicielom nie opłacało się ich przenosić na nowe domeny. Tylko w przypadku części katalogów spowodowane jest to banem, który dostały w związku z akcją polowania na SWLe.

Bany w grupach katalogów – kto i czemu?

W ostatnim czasie spore zamieszanie wywołała informacja Matta, który zapowiedział wielką czystkę w polskich sieciach linków. W dniu 26 lutego można było zauważyć pierwsze ruchy i pierwsze bany stron. Jak się okazało oberwały głównie strony, które emitowały rotacyjne linki z SWLi. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się również grupom katalogów, które oferujemy w naszym sklepie i nie tylko, dlatego zrobiliśmy aktualizację spisu katalogów. Muszę przyznać, że od ostatniego czasu zaszły spore zmiany, wiele grup katalogów przestało działać, a parę grup po ostatnich “czystkach” dostało bany.

Darmowy katalog firmowy – Inservis

W ostatnim czasie udostępniliśmy darmowy katalog firm -> evolution-web-designs.com. Do katalogu zapraszamy każdego kto chce dodać swoją stronę. Link jest tylko z adresu strony w danych kontaktowych, nie ma linku z anchorem. Nie ma ograniczeń co do opisu – opis może mieć 100, może i mieć nawet 10000 znaków, ważne żeby był logiczny. Wpisy nie … Continue reading Darmowy katalog firmowy – Inservis

Zaktualizowana lista grup katalogów

Dzisiaj nadszedł czas na kolejny update naszego spisu płatnych grup katalogów. Od ostatniego czasu doszło parę ciekawych grup, a jeszcze nie dawno mówiło się, że grupy nie mają już żadnej wartości, czyżby? Jednak dziś nie o tym, nie ma też sensu wywoływać burzliwej dyskusji. Nasz obecny spis zawiera 8803 katalogi w 95 grupach. Myślę, że … Continue reading Zaktualizowana lista grup katalogów