Podsumowanie testu Listy Mocnych Profili

Dzisiaj kończymy testowanie Listy Mocnych Profili, tak jak pisałem jestem bardzo zadowolony z efektów jakie dała. W ostatnim czasie nastąpiły lekkie przetasowania na pozycjach, część wleciała do TOP10, a 2 frazy wyleciały. Na chwilę obecną wciąż działa 60 założonych profili, reszta została usunięta, bądź były problemy z założeniem konta. Screen z monitoringu pozycji poniżej:

Podsumowanie Listy Mocnych Profili

Zachęcam wszystkich do zakupu listy na blogu Gdaqa lub zakupu dodania do wspomnianej listy najmocniejszy profili u nas w sklepie. Koszt nie jest wielki, a efekty są całkiem interesujące.

5 komentarzy
 1. Moim skromnym zdaniem linki z wp-kat i pksi dają lepsze efekty.

  • Fabian 8 marca 2013 at 20:30

   Zaletą listy jest na pewno różnorodność skryptów. Linkowanie wygląda bardziej naturalnie. Wadą – wszystko trzeba klepać ręcznie 😉

  • Katalogi – owszem, ale tylko jeśli łączy się tego typu linkowanie z innymi metodami pozyskiwania linków. Imho mocne profile są świetnym uzupełnieniem, jeśli zrobi się to dobrze i zainwestuje trochę czasu. Osobiście uważam, że linki z martwych kont niewiele znaczą. Nowy produkt – lista mocnych blogów – tez niczego sobie 😉

 2. Obecnie szukam dobrej listy profili, a jak widzę rezultaty obecnej listy to chyba ją zakupię bo ciągle nie mogę wskoczyć na 1 pozycje a fraza mało konkurencyjna.

 3. Internet 29 sierpnia 2013 at 15:00

  Jak teraz wygląda strona po takim okresie od dodania jej do mocnych profili?

Dodaj komentarz