Szybkie indeksowanie z Backlink-indexerem?

Od jakiegoś czasu korzystamy z nowego narzędzia do indeksowania wpisów, na które trafiliśmy przeglądając forum PIO. Szczerze powiedziawszy podchodziłem do niego trochę sceptycznie, głównie ze względu na wcześniejsze doświadczenia z narzędziami podobnego kalibru, a testowaliśmy już: www.cleveland-designer.com, linklicious.co i 247backlinks.info.

Bl-indexer jest bardzo łatwy w obsłudze, zresztą jak większość narzędzi tego typu, wystarczy założyć konto, wkleić linki i gotowe.

Panel dodawania linków
Panel dodawania linków

Jak wygląda skuteczność tego narzędzia w porównaniu do konkurencji? Zrobiliśmy test na 300 linkach – 100 katalogów, 100 precli, 100 profili oraz linków .gov. Linki z katalogów oraz precli bl-indexer można powiedzieć “zjadł” bardzo szybko, już tego samego dnia sprawdzając 5 godzin po dodaniu 90% linków z katalogów i precli było zaindeksowanych. Gorzej narzędzie radzi sobie z linkami z profili i z domen .gov, gdzie skuteczność wyniosła jedynie 5%. Po 5 dniach liczba zaindeksowanych katalogów i precli wynosiła 98%, linki z profili i .gov – 26%.

Podobny test na tych samych domenach – nowe wpisy, wykonałem za pomocą narzędzia backlinksindexer.com, po 5 dniach skuteczność indeksowania linków z katalogów i precli 96%, linków z profili i .gov – 18%.

Mimo niskiej skuteczności indeksowania linków z profili i .gov, polecam narzędzie, jego skuteczność jest wyższa/porównywalna z narzędziami zagranicznymi, a cena jest niższa 🙂 Zresztą wydaje mi się, że za 70zł warto przetestować to narzędzie.

Osoby zainteresowane programem zachęcamy do zakupu z naszego reflinka – columbusdigiart.com. Dodatkowo dla osoby, która pierwsza napisze komentarz pod tym wpisem oferujemy 10 dniowy darmowy dostęp do narzędzia.

4 komentarze
  1. Tomek 18 grudnia 2013 at 13:42

    Pierwszy 🙂 Ale wracając do meritum, czy takie narzędzia są bezpieczne, czy nie podamy na tacy swojego zaplecza?

  2. Obsługa klienta 18 grudnia 2013 at 14:11

    Zaplecze musiałoby być super zabezpieczone, aby ktoś kto chce nie mógł go odkryć 🙂

  3. quero 18 grudnia 2013 at 14:31

    70 miesięcznie to dużo i nie – za tyle kosztuje premium w DLA i mam o wiele więcej ….

Dodaj komentarz